Muitinės tarpininko kursai. Kuo jie naudingi verslui?

Gerai žinome tai, kad krovinių ekspedijavimas yra itin plataus spektro veikla. Drąsiai galima teigti, kad ji, neabejotinai, apima ir tokias nišas, kaip muitinės tarpininkai. Turime suvokti tai, kad norint dirbti šį darbą, asmuo turi būti tinkamai pasiruošęs. Tad, visiškai natūralu, kad kyla klausimas, kaip būtų galima visą tai padaryti? Norime jus informuoti, kad viskas yra tikrai kur kas paprasčiau, nei kada galėjote pagalvoti: https://lt.wikipedia.org/wiki/Sand%C4%97lis. Drąsiai galima teigti, kad itin naudinga pagalvoti apie plataus spektro kursus, kurių metu būtų galima susipažinti su tokia informacija, kaip:

  • Susipažinti su LR įstatymais ir kitais teisiniais dokumentais;
  • Tarptautinė teisė;
  • Muito ir kiti mokesčiai;
  • Dokumentų rengimas;
  • Dokumentų sisteminimas (archyvavimas);
  • Finansinė atskaitomybė ir t.t.

Be jokios abejonės, dirbant šioje srityje, privalu žinoti ir tai, kaip yra vykdomas sandėliavimas, kokia veikla čia yra pati svarbiausia ir pan. Gerai žinome, kad dirbant logistikoje gali tekti atlikti pačius įvairiausius darbus ir spręsti tokias situacijas su kuriomis jums dar niekada neteko susidurti. Tačiau, būtent tai ir suteikia šansą mums įgyti kur kas daugiau žinių ir gebėjimų. Turime suvokti tai, kad net NVS logistika pradžioje atrodo itin sudėtinga. Gi, reikia bendrauti ir bendradarbiauti su kitų šalių verslininkais, teisėsaugos sistemomis ir kitomis svarbiomis institucijomis. Puikiai suvokiame tai, kad šios užduotys tikrai gali kelti labai daug nerimo. Tačiau, turime suvokti tai, kad tokia ir yra mūsų darbo prasmė – augti ir tobulėti. Gerai žinome, kad jei mums nebus suteikiamos sąlygos tai padaryti, gerų rezultatų vargu ar galėsime pasiekti, o ir pats darbas mums kaip mat pabos. Daugiau: https://www.delfi.lt/auto/laisva-pavara/skambina-pavojaus-varpais-tolimuju-reisu-vairuotojai-gali-likti-be-pensiju.d?id=77796151

 

Koks yra naudingas darbuotojas?

 

Gerai žinome tai, kad kiekvieno verslo noras ir siekiamybė yra kvalifikuotas ir geriausių rezultatų leidžiantis pasiekti darbuotojas. Tačiau, puikiai suvokiame, kad rasti tokį yra tikrai labai sudėtinga. Tačiau, jei verslas nori pasiekti gerų rezultatų, augti ir gauti pelną, geras darbuotojas jam yra tiesiog būtinas. Žinoma, kaip pakviesti darbuotoją dirbti įmonėje ar jį ten “išlaikyti” būdų yra tikrai ne vienas. Tai gali būti ir didesnis atlyginimas, palankios darbo sąlygos, priedai, paskatinimai, karjeros galimybės ir pan. Gerai žinome tai, kad krovinių ekspedijavimas čia taip pat yra viena iš veiklų, kurioje šie aspektai yra itin svarbūs: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/transportas/lietuva-ir-kinija-steigs-bendra-imone-kroviniams-vezti-667-545527. Tad, geras darbuotojas ir yra sėkmingo verslo paslaptis!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *